Сопругот на Карлеуша си ги пакува куферите

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, се сели во Кина каде ќе игра за кинески фудбалски клуб, а поради тоа со сопругата ќе го делат 8.000 километри.

Тој ќе игра за плата од 5,8 милиони евра на годишно ниво, а со Карлеуша вели дека ни далечината нема да му го расипе односот.

Таа за српскиот Курир вели дека каде и да е сопругот, таа ќе биде во Србија каде има закажано настапи.

 

 

 

17.05.2018 - 18:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега