Сопругот на Карлеуша се огласи по скандалот

Душко Тошиќ е третиот актер во порносагата меѓу Јелена Карлеуша, неговата сопруга, и Огнен Врањеш, негов колега.

Но, потоа се појавија експлицитните фотографии, а Душко на нив реагира како што би реагирал некој со дебели нерви.

А што да кажам, ќе бидеме посилни, а г**** нека к***** – кратко рекол Тошиќ за српските медиуми.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 19:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега