Сопругот на Карлеуша не можеше да молчи: Со една фотографија кажа дали ќе се разведе

По скандалот со неговата сопруга се огласи и Душко Тошиќ. Тој објави фотографија со својата сопруга.

Со тоа кажа дека ја поддржува.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 19:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега