Сопругот на Беквалац одлучи што ќе прави по разводот

 

Сопругот на Беквалац кој ја претепа, одлучил по разводот да се пресели од Србија.

Тој се пожалил на пријателите дека му е преку глава од се и дека нема намера да биде во Белград.

Се надева дека ќе пројде со условна казна, а се надева и на брз развод, пренесе српскиот Курир.

 

 

 

17.04.2018 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега