Сопругата на српски фудбалер позира во градник - но сите коментираат нешто друго (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, Јована Ѓорѓевиќ со сигурност важи за една од најубавите Србинки.

Таа е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, каде што секој ден објавува свои фотографии,  со кои ги воодушевува следбениците.

Атрактивната жена од Нови Сад сега позираше во градник, панталони, шешир на главата и накит, додека нејзиното бујно деколте беше во преден план.

Но, не беа градите тема на најголем дел од коментарите, туку нејзиното убаво лице без шминка.

Нејзините фанови оставија најубави коментари во кои и се восхитуваат на нејзината убавина.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@callmelolita)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2021 - 18:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега