Сопругата на Спиро се огласи по инцидентот: Децата прашуваат каде е тато

Се плашам да им кажам на децата каде е татко им и што се случува со него. Сопругата на Спиро Ристовски во изјава за Алфа бара од надлежните институции да реагираат да го заштитат живото на нејзиниот сопруг.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 17:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега