Сопругата на хрватскиот фудбалер објави фотографија во бикини и ги воодушеви фановите

Сопругата на хрватскиот фудбалер ги воодушеви неговите фанови откако објави фотографија во бикини (ФОТО)

Сопругата на хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ, Ракел Маури ги воодушеви следбениците на социјалните мражи со неколку фотографии во бикини кои ги објави на Инстаграм.

-Сезоната на бикини е отворена, напиша таа под фотографијата, а коментарите на следбениците беа позитивни.

„Каква богиња“, „Преубава си“, „Колку си само згодна“, беа само дел од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

Queda inaugurada la temporada de bikini @bisousdemer @nadiavilesgarcia

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on Jun 28, 2020 at 6:55am PDT

02.07.2020 - 22:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега