Сопругата на Дарко Лазиќ доби подарок, па на грб си го однесе дома (фото)

 

Кој би рекол дека и жените не може да носат товар  на грбот и тоа во буквална смисла.

Популарната српска пејачка и водителка, Ана Севи, сопруга на Дарко Лазиќ денес добила букет со 101 ружа и си заминала носејќи ги на грб.

Таа добила 101 ружа и горда си ги однела дома на грб, при тоа не открила дали се од некој таен обожавател или се од Дарко.

Имено неодамна се шпекулираше дека  има сфера со Аца Лукас а медиумите веќе неколку пари ги „разведоа“ Ана и нејзиниот сопруг Дарко.

 

 

 

12.10.2017 - 18:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа