Сопругата и трите ќерки позираат покрај мурал на Коби Брајант и Џиџи (ФОТО)

По трагичната смрт на кошаркарската легенда Коби Брајант и неговата 13- годишна ќерка Џиана- Џиџи, на ѕидовите низ Лос Анџелес се појавија многу мурали со нивните ликови.

Сопругата на Коби и мајка на Џиџи заедно со трите ќерки позираше покрај еден од нив.

На една од фотографиите кои ги сподели Ванеса Брајант, покрај муралот од Коби и Џиџи позира најстарата ќерка Наталиа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 23:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега