Сопругата ги спакува куферите - го остави славниот актер по 54 години брак

По 54. години брак и заеднички живот, сопругата на актерот Бил Козби кој е осуден за сексуално вознемирување, го остави и си замина.

Камила се иселила од ниваната заедничка куќа, а единствено објаснување било дека и дошло преку глава.

Тие се во брак од 1964. година.

 

 

 

16.06.2018 - 14:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега