Сопруг од Чаир си ја бара сопругата- заминала од дома и не се вратила

Вчера во 22 часот во Полициската станица Чаир, 61- годишниот Е.Д од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот.

Тој се сомнева дека заминала со машко лице.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 16:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега