Сообраќајот во прекин на патниот правец Струмица-Валандово поради сообраќајка

Прекин во сообраќајот кај Куклишка крстосница,поради сообраќајка.

Утринава од 10:00 часот сообраќајот на патниот правец Струмица-Валандово кај Куклишка крстосница, поради случена сообраќајна незгода, сообраќајот е во прекин, а возилата се пренасочуваат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 10:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега