Сообраќајот во целосен прекин на патот Битола - Демир Хисар кај селото Лисолај

Сообраќајот на регионалниот пат Битола - Демир Хисар кај селото Лисолај е во прекин поради сообраќајна незгода, информира Авто мото сојузот на Македонија.

Незгодата се случила претпладнево во 10 часот и 30 минути.

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

 

 

 

14.07.2018 - 11:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега