Сообраќајка во Аеродром - Се искршија возила

Предмалку во населбата Аеродром, се случила сообраќајна несреќа помеѓу две патнички возила.

Несреќата се случила на крстосницата од булеварот Јане Сандански и Владимир Комаров, јавува Сител.

Засега нема информации за повредени и кои се причините за несреќата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.08.2019 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега