Сообраќајка вечерва во Македонија - затворен патот Тетово-Јажинце

Од 17:40 часот сообраќајот на регионалниот пат Тетово – Јажинце кај селото Доброште се пренасочува преку селото поради сообраќајна незгода.

Засега нема детали за несреќата, за тоа како се случила и дали има повредени.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 18:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега