Сообраќајка вечерва: Патот Струмица - ГП Ново Село затворен за сообраќај

Поради случена сообраќајна несреќа, вечерва патот Струмица - ГП Ново Село е затворен за сообраќај.

- Од 20:15 часот магистралниот пат Струмица - ГП Ново Село поточно помеѓу село Самоилово и село Ново Село е затворен за сообраќај поради случена сообраќајна незгода - информираат АСМСМ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 22:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега