Сообраќајка попладнево во Македонија - сообраќајот целосно во прекин

 

Сообраќајка се случила попладнево попладнево во 15:30 часот на магистралниот пат А-2 Куманово- Крива Паланка, во атар на село Псача

Поради сообраќајната незгода сообраќајот е во целосен прекин.

Се очекуваат повеќе детали.

 

 

 

20.03.2018 - 16:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега