Сообраќајка попладнево во Македонија - АМСМ информира за прекин на пат

Од 14:30 часот на регионалниот пат Р 1401 Валандово-село Брајковци сообраќајот е во прекин.

Прекинот како што информираат од АМСМ е поради сообраќајна незгода.

Засега не е познато како дошло до несреќата и дали има повредени.

Се очекуваат детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 15:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега