Сообраќајка на патот Куманово-Свети Николе ја разбуди Македонија

Сообраќајка утринава се случила на патот Куманово-Свети Николе, при што сообраќајот кратко бил затворен.

Од АМСМ информираат дека сообраќајот е сега нормализиран, а засега не се знае како дошло донесреќата, дали има повредени и колкава е направената штета.

Се очекуваат детали во текот на денот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 08:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега