Сообраќајка кај Качаначки пат - се судрија „Мерцедес“ и „Пежо“

Сообраќајна несреќа во која учествувале автомобил од марките „Мерцедес“ и „Пежо“ се случила предмалку кај Качаначки пат во Скопје, информира Курир.

Според првичните информации на Курир, нема повредени лица, причинета е само материјална штета.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега