Сообраќајка кај Јаја Паша: Автомобил удри во мотор

Кај Јаја Паша во Чаир се случи несреќа попладнево кога автомобил удри во мотоциклист.

Алсат пренесува дека на улицата Цветан Димов кај џамијата Јаја Паша, во скопската населба Чаир, се случи сообраќајна несреќа во која автомобил удри мотоциклист.

За среќа повредени нема.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.08.2019 - 12:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега