Сообраќаен хаос: Колони возила на излез од Скопје (ФОТО)

И ова поппладне сообраќаен хаос низ цело Скопје, посбно на излезот од градот кај Маџари.

Долга колона возила има на автопатот, каде се реконструира една лента.

Еве како изгледа:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега