Сончево утро во Македонија - ова се температурите низ градовите

Стабилно и сончево време најавуваат метеоролозите за денеска и наредните денови. Од четврток се најавуваат промени, осносно врнежи во попладневните часови.

Ова се температурите низ градовите во Македонија, измерени утринава:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.04.2019 - 08:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега