Сомбор: Ја убил жена му па си пукал во глава

 

Ја убил сопругата па се самоубил. Две тела пронашла полицијата утрово во семејна куќа во местото Кула во близина на Сомбор, соседна Србија.
Според информациите, 61 годишниот маж ја застрелал сопругата по што си пукал во глава. До неговото тело бил пронајден и пиштолот.
Полицијата се уште ги истражува мотивите за убиството и самоубиството.

 

 

 

 

16.04.2018 - 11:33
Фото: 
Архива

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега