Софија Вергара објави топлес фотографија од младоста (ФОТО)

Софија Вергара има речиси 50 години, а сѐ уште мами со својата појава. Оваа преубава латино актерка на својот Инстаграм објави фотографија од младоста на која позира топлес.

На себе носи само танга која и го истакнува задникот, а градите ги прекри со рацете.

-Мајами во 1990, напиша Вергара.

 
 
 
View this post on Instagram

#tbt Miami in the 90’s #stayhomemiami

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on May 14, 2020 at 8:41pm PDT

15.05.2020 - 21:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега