Софија Лорен „ги засени“ присутните и на 87 години

На зелениот тепих во Лос Анџелес, 87-годишната филмска икона, Софија Лорен беше фотографирана во елегантно издание. Таа изгледаше гламурозно во златна креација.

 

27.09.2021 - 16:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега