Со шишките се обидела да сокрие - Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

 

Пејачката Наташа Беквалац била гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која ппрекривала скоро половина од лицето привлече многу прашања.

Пејачката веднаш објаснила за што станува збор.

-„Сега се видов на камера и само сакам да им бојаснам на гледачите - не сум луда жена која се крие зад шишките, туку се разбудив со затворено око и не сакав да дојдам, но сепак дојдов. Ми се затвори капакот.“ - раскажала Наташа и го покажала окото.

 

 

 

17.07.2017 - 09:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа