Со години и велат дека нејзиниот сопруг е поубав од неа - оваа фотографија менува се

 

Тој е убавец, а таа и не изгледа толку атрактивно. Тоа се коментарите кои со години го следат бакот меѓу Хју Џекмен и Дебора Ли Фернес.

Парот неодамна се појавил на доделување награди во Лос Анџелес и како и секогаш, изгледале сјајно еден покрај друг и биле модно ускладени.

Хју и Дебора имаат две деца, а актерот многу пати истакнал дека има брак каков што отсекогаш посакувал, но и дека сопругата му е голема поддршка. Тие не ја забележуваат разликата од 12 години.

За да ги замолчат сите оние кои велат дека тој е поубав од неа, ја објавиле оваа фотографија од нивната младост:

hju-dzekmen-i-debora-li-furnes-1432637488-59864

 

 

 

14.11.2017 - 13:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа