Снимка која предизвика бес: Две жени со пила во рацете сечат детски клацкалки (ВИДЕО)

Две жени во рускиот регион Ланинград се снимени како со пила ги сечат детски клацкалки на детско игралиште, бидејќи им пречела буката од децата кои се играле.

Снимката од инцидентт го пренеле руските медиуми, а споделен е илјадници пати и предизвикал бес во целиот свет.

„Не можам да поднесам, рекла една од жените.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2019 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега