Снегот не запира - ова се температурите пред полноќ

 

Снегот во Македонија не запира. Вее во Скопје и многу други градови.

И утре не очекува снег и ледени температури.

 

 

 

 

22.03.2018 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега