Снаата на Доналд Трамп во болница откако отворила коверт

Снаата на Доналд Трамп е префрлена во болница, само како мерка на претпазливост откако отворила коверт кој содржел непозната бела супстанца.

Ковертот бил адресиран до синот на Доналд Трамп, а освен Ванеса Трамп во болница се примени уште две лица.

Дописникот на „Си-Ен-Ен“ истакнува дека Ванеса Трамп е во болница само како мерка на претпазливост.

 

 

 

12.02.2018 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа