Случајност или не: Ванда објави фотографија од спалната, но сите гледаа во огледалото зад неа (ФОТО)

Контроверзната Ванда Икарди уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено таа постираше фотографија рано наутро, без грам шминка и напиша „Некој совет да не се разбудите разбушавен?“

Сепак она што привлече најмногу внимание е огледалото зад неа на кое се гледа дек Ванда е целосно гола, а преку градите е покириена со чаршаф.

Дали се работи за случајност или за нова провокација проценете сами.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2021 - 13:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега