Славица Чуктераш беше вистинска убавица, но се повлече од сцената и пред 8 месеци се породи - денес изгледа вака

Пејачката Славиц Чуктераш веќе долго време не е присутна на музичката сцена. Во целст се посветила на своето семејство, сопругот фудбалер Владимир Аврамов и ќеркичката Викторија, која ја роди во октомври минатата година.

Таа не е многу активна на друштвените мрежи, но сега се врати и тоа на голема врата.

Таа отсекогаш била активна и витка, но сега ги шокираше сите со својата витка линија, поради тоа што неодамна се породи.

 

 

 

18.06.2017 - 19:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа