Скопскиот љубовџија напиша нова љубовна порака

 

Најголемиот љубовџија во Скопје не престанува! Ова е неговата најнова љубовна порака.

 

lj

 

 
 
10.01.2017 - 23:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа