Скопски муабети: Данела Арсовска на средба со Бени Шакири

Независната кандидатка за градоначалник на Град Скопје, на средба со Пејачот Бени Шаќири, кој се кандираше за градоначалник на Град Скопје од движењето „Одлучно за промени“ на ДОМ и ЛДП. 

„Скопски муабети“, напиша Арсовска кратко на социјалната мрежа Фејзбук.

 

28.10.2021 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега