Скопјанка влета во Канцеларијата на ЕУ

Жена влета во Канцеларијата на Европската унија во Скопје, објави Сител. Инцидентот се случил вчера рано наутро околу четири часот. Жената од засега необјаснети причини влетала и го скршила стаклото на Канцеларијата.

Таа ги поминала барикадите и стигнала до зградата во која е сместена Канцеларијата на ЕУ.

 

25.10.2021 - 08:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега