Скопјанка нападната од татко ѝ и брати ѝ

 

Скопјанка била нападната од татко ѝ и брат ѝ, информира МВР.

„Вчера во 08:40 часот во СВР Скопје, 21-годишната А.Т. од Скопје пријавила дека околу 08:10 часот во населба Автокоманда била физички нападната од нејзиниот татко С.Т. и брат А.Т.. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот“, соопштуваат од полицијата. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 16:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега