Скопјанка касната од куче - Нема ден без вакви пријави во МВР

Скопјанка била касната на булеварот “Видое Смилевски Бато“ од куче-скитник.

МВР информира дека вчера во 12,10 часот добиле пријава дека 47-годишната С.С. од Скопје на булеварот “Видое Смилевски Бато“ била касната од куче скитник во пределот на левата нога.

Полициските билтени секојдневно се полнат со овие информации.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.08.2019 - 10:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега