Скопјани со тврди предмети се истепале во Центар

Полициската станица Центар добила пријава на 12.05.2022 во 21.40 часот дека на подрачје на Центар се случила тепачка.

По претходна расправија, дошло до физичка пресметка со употреба на тврди предмети помеѓу М.С.(30) и Ј.Л.(72), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

13.05.2022 - 18:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега