Скопјанец се обидел да силува ќерка на негова познаничка

Скопјанка во текот на вечрашниот ден пријавила дека нејзиин познаник се обидел да ја силува нејзината ќерка, но за среќа не успеал.

Според пријавеното, вчера во 12.30 часот во СВР Скопје, А.А.(51) од Скопје пријавила дека нејзин познаник И.Н. се обидел да изврши обљуба врз нејзината ќерка, но не успеал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 15:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега