Скопјанец претепан во кафуле на Кеј

Во 22 часот синоќа 43-годишниот Ш.С. од Скопје се јавил во полиција и пријавил дека истиот ден околу 21 часот и 45 минути, во угостителски објект на улицата „Кеј 13-ти Ноември“ од страна на три непознати лица бил физички нападнат.

Според информациите кои и ги дал на полицијата, насилниците го удирале со тупаници во пределот на лицето и телото.

Притоа, тој се здобил со видливи повреди во пределот на главата и скршен заб на горната вилица.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот. 

 

 

 

07.12.2017 - 13:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа