Скопјанец нападнат во автобус

Во 21,10 часот во СВР Скопје, 49-годишниот В.Ж. од селото Огњанци-скопско, пријавил дека истиот ден околу 20,50 часот на автобуска постојка во Огњанци во автобус бр.62, кој се движел кон Скопје, по претходна расправија бил физички нападнат од Б.Т.(19) од Огњанци.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 15:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега