Скопјанец нападнат со нож на „Џон Кенеди“

 

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 16:00 часот во СВР Скопје, 18-годишниот М.А. од Скопје, пријавил дека околу 13:15 часот пред продажен објект на крстосницата помеѓу ул.„Цветан Димов“ и ул.„Џон Кенеди“, бил нападнат со употреба на нож од Ф.Б. и И.М.. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.04.2020 - 15:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега