Скопјанец нападнат на бензинска

 

Во 12.25 часот во СВР Скопје, 36-годишниот Н.Б. од Скопје, пријавил дека околу 12.15 часот на бензинска пумпа на улицата „Христо Татарчев“ бил физички нападнат од Ј.Д.(37) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 17:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега