Скопјанец физички нападнат во гаража ограда

Скопјанец пријавил во полиција дека вчера вечер бил нападнат од три лица во гаражата од зградата.

„На 22.11.2019 во 02.30 часот во СВР Скопје, И.Т.(31) од Скопје пријавил дека околу 00.00 часот во гаража од зграда на ул.„50-та дивизија“, со употреба на тврд предмет, бил физички нападнат од три лица“ се вели во полицискиот билтен.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега