Скопјанец физички нападнат од 15 години помладата сопруга

48-годишен скопјанец пријавил во полициска станица дека на 14.05.2022 во 17.00 часот бил нападнат од неговата сопруга.

М.К. (33) физички го нападнала нејзиниот сопруг пред два дена.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

16.05.2022 - 18:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега