Скопјанец бил нападнат од неговите внуци

Н.И. од Скопје пријавил дека на ул.„Методија Андонов Ченто“ во Скопје бил физички нападнат од неговите внуци Љ.И. и А.И.

Тие притоа употребиле тврди и остри предмети и му го оштетиле патничкото моторно возило „шкода фабиа“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

17.05.2022 - 15:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега