Скандал во Гранд: Уште вакво нешто се немаше случено на сцена

Голем скандал одекна во Ѕвездите на Гранд, каде еден натпреварувач ја искуба за коса натпреварувачката пред него.

Среде баражот и пеењето тој ја искубал колешката без објаснување, а таа бурно изреагирала кон него.

 

 

 

 

13.06.2018 - 19:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега