Скандал: Британски министер го стави Путин на тоалетна хартија

Британски министер го згрози светот кога на тоалетна го стави ликот на Путин.

Британскиот министер Габин Вилијамс го згрози светот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега