Сител анализа: Дали Македонија и Грција постигнаа разумен компромис

Во дневникот на Сител анализа дали македонија и Грција направија разумен договор.

 

 

 

 

13.06.2018 - 19:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега